PDF Tisk Email

Apartmán 2-ložnicový

3+kk (75-90m2) – apartmány jsou jednopodlažní, mezonetové nebo podkrovní.

Jednopodlažní: obývací pokoj, 2x ložnice, chodba, koupelna, jedno až dvě WC. V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a gauč (v některých apartmánech je rozkládací = možnost přistýlky), TV, SAT. V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí, většina apartmánů má myčku. V první ložnici je manželská postel, ve druhé je manželská postel nebo dvě samostatné postele. Některé apartmány mají navíc v ložnici nebo v obývacím pokoji palandu nebo jednu až dvě postele. Apartmány mají terasu nebo balkon. V této kategorii je i jeden invalidní byt.

Mezonetový (dvoupodlažní): obývací pokoj, 2x ložnice, chodba, jedna až dvě koupelny (dle dispozice), 2x WC. Apartmány mají terasu nebo balkon.

První podlaží – obývací pokoj, chodba, koupelna (dle dispozice), WC, točité schody do druhého podlaží. V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a gauč (v některých apartmánech je rozkládací = možnost přistýlky), TV, SAT. V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí.

Druhé podlaží – 2x ložnice, koupelna, WC. V první ložnici je manželská postel, ve druhé je manželská postel nebo dvě samostatné postele. Některé apartmány mají navíc v ložnici dvě postele.

Podkrovní (dvoupodlažní): obývací pokoj, 2x ložnice, chodba, koupelna, WC. Většina apartmánů má terasu nebo balkon.

První podlaží – obývací pokoj, ložnice, chodba, koupelna, WC, šikmé schody do podkroví. V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a gauč, TV, SAT. V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí, většina apartmánů má myčku. V ložnici je manželská postel.

Podkroví - ložnice se čtyřmi postelemi.

rezervujte zde...

Aktualizováno Úterý, 02 Srpen 2011 12:14
 

Fotogalerie cenové kategorie III