PDF Tisk Email

Apartmán 3-ložnicový

4+kk (85-115m2) – apartmány jsou jednopodlažní nebo podkrovní.

Jednopodlažní: obývací pokoj, 3x ložnice, chodba, jedna až dvě koupelny (dle dispozice), jedno až dvě WC (dle dispozice). V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a gauč (v některých apartmánech je rozkládací = možnost přistýlky), TV, SAT. V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí. V první ložnici je manželská postel, ve druhé je manželská postel nebo dvě samostatné postele, ve třetí je manželská postel nebo palanda nebo dvě samostatné postele. Apartmány mají terasu nebo balkon.

Podkrovní A,(dvoupodlažní): obývací pokoj, 3x ložnice, chodba, jedna až dvě koupelny (dle dispozice), jedno až dvě WC (dle dispozice). Apartmány mají terasu nebo balkon.

První podlaží – obývací pokoj, 2x ložnice, chodba, jedna až dvě koupelny (dle dispozice), jedno až dvě WC (dle dispozice), šikmé schody do druhého podlaží (podkroví). V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a gauč, TV, SAT. V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí. V první ložnici je manželská postel, ve druhé je manželská postel.

Podkroví – ložnice se čtyřmi postelemi.

Podkrovní B, (dvoupodlažní): stejná cenová kategorie, obývací pokoj, 4x ložnice, chodba, jedna až dvě koupelny (dle dispozice), jedno až dvě WC (dle dispozice). Apartmány mají terasu nebo balkon.

První podlaží – obývací pokoj, 3x ložnice, chodba, jedna až dvě koupelny (dle dispozice), jedno až dvě WC (dle dispozice), šikmé schody do druhého podlaží (podkroví). V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a gauč, TV, SAT. V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí. V první ložnici je manželská postel, ve druhé samostatná postel a ve třetí samostatná postel.

Podkroví – ložnice se čtyřmi postelemi.

rezervujte zde...

Aktualizováno Úterý, 02 Srpen 2011 15:10
 

Fotogalerie cenové kategorie IV