Volný čas na Lipně
Napsal uživatel Milan Litvan
Čtvrtek, 28 Červenec 2011 08:19
PDF Tisk Email
Volnočasé aktivity na Lipně

Bojíte se, že si dovolenou na Lipně neužijete? Že nebudete vědět, co dělat? Nabízíme vám jen několik tipů, aktivit a výletů, abyste si byli jisti, že ani za týden nestihnete všude zavítat. Vyberte si možnosti dle svého naturelu. Na výběr u nás naleznete množství aktivních i pasivních způsobů trávení volného času.

 

Léto

Náš areál se nachází přímo u břehu lipenského jezera, tudíž se nabízí poležení a opalování na zatravněné pláži. Pro milovníky aktivního odpočinku je zde připraven bohatý program.

 

Zima

V zimním období si přijdete na své ať už máte raději snowboard, sjezdové lyže nebo běžky a při příznivých podmínkách i na lední bruslení.

Lipensko v zimě je díky Skriareálu Lipno centrem pohodového rodinného lyžování a bruslení. O Vaši komfortní a rychlou přepravu na sjezdovky se starají 3 čtyřsedačkové lanovky a 3 kouzelné koberce v dětském hřišti. Sedm přehledných sjezdovek s nenáročným profilem jsou zárukou bezpečí a zábavy při jízdě na lyžích. Sněhovou jistotu na Lipně garantuje moderní zasněžovací systém pokrývající všechny sjezdovky. Rodiny s dětmi ocení novinku letošní zimy - zábavnou snow-crossovou dráhu ve snowparku, která nabídne nejen jim nový druh dobrodružství na lyžích či snowboardu.

Klenotem skiareálu je nejmodernější výukové hřiště v ČR - Foxpark se třemi pojízdnými koberci, využívající trendy lyžařské výuky z alpských středisek. Pro běžkaře je upravováno 40km stop pro klasiku i bruslení. U bezplatného centrálního parkoviště přímo u lanovky naleznete restaurace, aprés ski-bary, lyžařskou školu, půjčovnu, skiservis a supermarket. Jen pár kroků od skiareálu se nachází vodní ráj Aquaworld, bobová dráha, lanový park, centrum animačních programů, sportovní hala, wellness a na zamrzlém Lipně 11km dlouhá, upravovaná bruslařská dráha, která je oprávněně nazývána perlou zimního Lipenska.

Aktualizováno Neděle, 24 Prosinec 2017 09:04